Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.x

Informacje o spółce Fortemix

Spółka Fortemix s.r.o. jest czeską spółką, która specjalizuje się w produkcji systemów posadzek przemysłowych. Na podstawie danej specjalizacji¨budujemy nowoczesną firmę, która dzięki jakości, cenie i innowacjom etablowała już w 9 krajach Środkowej i Wschodniej Europy. Naszym celem nie jest bycie „jednym z wielu", lecz pragniemy stać się znaczącym partnerem Państwa w dziedzinie materiałów i chemii budowlanej. Aby tak się stało, zrobimy wszystko dla zadowolenia Państwa w każdej dziedzinie – czy chodzi o błyskawiczną reakcję na Państwa wymagania, pomoc tech niczną, jakość naszych produktów albo szybkość produkcji itp., zawsze staramy się zrobić maksimum dla Państwa zadowolenia.

 

Dlaczego właśnie u nas?

 

Klient jest na pierwszym miejscu

Przy tak silnej konkurencji, która panuje na rynku materiałów budowlanych, jedyną możliwością jest robienie wszystkiego, o co klient nas prosi.

 

Innowacja bez dopłat

Nasze materiały zawierają dodatki ASA i CRYX, które zdecydowanie zmniejszają zmiany objętościowe i w ten sposób obniżają tworzenie się mikropęknięć. Poza tym SILICA EFFECT stwarza ze stosowanego produktu zwartą całość, która w rezultacie jest bardziej wartościowa pod względem materiałowym. FormulaForte zawiera składniki chronione patentem, które utwardzają beton chemicznie, oraz unikatowe czyste krzemiany, które wyraźnie zwiększają jakość pielęgnacji betonu. Silverclean aktywnie redukuje mikrobakterie na powierzchni posadzki. Te innowacyjne składniki naszych produktów dajemy Państwu bez żadnych dopłat.

 

Nowoczesna produkcja

Doświadczenia uzyskane w poprzednich latach działalności jak również nasi doświadczeni fachowcy umożliwili wybudowanie bez przesady jednej z najbardziej nowoczesnych w naszym segmencie rynku i najbardziej wydajnych linii produkcyjnych w Republice Czeskiej i Europie. Zautomatyzowany system komputerowy kierowania otrzymuje receptury, po czym następującym procesem produkcyjnym od pojemnika do paletyzera kieruje już sam. Czynnik ludzki jest więc zredukowany do minimum.

 

Jakość na innym poziomie

Wspomniane ograniczenie czynnika ludzkiego i produkcja zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001 zapewniają wyraźne obniżenie możliwości powstania błędów. W celu redukcji występowania innych możli wych niezgodności wprowadziliśmy bardzo ostry system kontroli substancji wejściowych i wyjściowych za pomocą komputerowo sterowanych urządzeń sprawdzających, np. urzą dzenie do mierzenia ścieralności stworzone na podstawie angielskiej metody BCA, Urządze nie Vicata, urządzenie do laserowego mierze nia zmian objętościowych albo komputerowo sterowana tłocznia do mierzenia wytrzymałości na ciśnienie i na rozciąganie przy zginaniu. Kolejnym urządzeniem do kontroli jakości naszych produktów jest implementowany system kontroli produkcji, który jest w stanie natychmiast odczytać z informacji zawartej na wyprodukowanym worku wszelkie dane związane z produkcją i dostawą.

 

Cena – bardziej niż przyjemna

Dzięki pojemności naszej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoszczędzić na kosztach robocizny, zużyciu energii i substancji wejściowych, co pozwala nam zaoferować Państwu nasze materiały po bardzo konkurencyjnych cenach.

Nasze dalsze projekty: www.fortelock.pl | www.trymat.com