Nasza firma

O firmie

Od dwóch pokoleń firma Fortemix Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji systemów do cementowych posadzek przemysłowych, produkcji płytek z PCV, zarówno dla obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Dzięki licznym innowacjom technologicznym, nieustannemu rozwojowi oraz wysokiej jakości używanych materiałów nasze produkty znalazły zastosowanie na szeroką skalę w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Kluczowym filarem działalności naszej firmy jest relacja z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi. Dlatego, aby sprostać ich oczekiwaniom, inwestujemy w liczne badania, analizę rynku, tak aby dostosować nasze produkty do potrzeb indywidualnego klienta.

Od 1991 roku można używać naszych produktów. Na każdym etapie realizacji projektu oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne. Jesteśmy otwarci na liczne rozwiązania technologiczne. Za tę długą historię jesteśmy bardzo wdzięczni.

Od wielu lat wspieramy klientów i bardzo cenimy taką formę współpracy. Niezależnie od tego czy są to proste, czy niekonwencjonalne projekty, konsekwentnie i fachowo udzielamy specjalistycznego wsparcia naszym partnerom oraz klientom.

Adam Milata – Dyrektor firmy

Historia firmy i produktów

    Rozbudowa hal magazynowych dla materiałów wejściowych i wyjściowych

    Poszerzenie linii produktów Fortelock i Fortelock DECOR oraz INVISIBLE

    Budowa nowej hali produkcyjnej do formowania tworzyw sztucznych

Gdzie zostały zastosowane podłogi Fortemix

Linia produktów Fortemix

W jakich obiektach zastosowano podłogi Fortemix

DHL_Logo
fortemix_logo_den-braven
fortemix_logo_tondach
fortemix_logo_stihl
fortemix_logo_skanska
fortemix_logo_leroy-merlin
fortemix_logo_kaufland
fortemix_logo_ikea
fortemix_logo_hyundai-hysco