Referencje

Przedstawiamy wybrane interesujące projekty, gdzie zastosowaliśmy produkty marki Fortemix.

Cementowe posadzki posypkowe, masy samopoziomujące, wylewki cementowe lub płytki PCV znalazły już swoje zastosowanie w ponad 45 krajach Europy, jak również w Stanach Zjednoczonych lub Ameryce Południowej. Sprawdź nasze realizacje w zakresie posadzek cementowych. Dla przejrzystości podajemy także ich opis, specyfikacje i inne informacje dotyczące zastosowanych rozwiązań systemowych. Jeżeli Państwo chcielibyście zobaczyć projekt z płytkami PCV Fortelock, prosimy o odwiedzenie strony z realizacjami na stronie produktowej Fortelock.

Powiedzieli o nas

Fortelock wygląda dobrze, jeżeli chcecie Państwo ułożyć go sobie sami, to idzie to stosunkowo szybko, a przede wszystkim nie potrzeba przerywać całej produkcji na kilka dni.

Pracownicy chodzą często w mokrych butach, zwłaszcza jesienią lub zimą, dlatego parametr antypoślizgowości płytek Fortelock jest bardzo ważny.

Ponieważ jako powłokę kryjącą klient wymagał HTC Superfloor, to zdecydowaliśmy się na Fortedur Wet 1011, który nam ze względu na całkowite rozwiązanie konstrukcyjne, wydaje się najbardziej odpowiedni. Dla klienta przygotowaliśmy próbki i klient jednoznacznie się zgodził. W wypadku 1011 jesteśmy pewni, że aplikacja jest bezproblemowa. Doskonała jakość.

Z Fortemixem pracuję już kilka lat i naszym architektom proponuję produkty, które będą najlepsze dla realizacji zleceń. Dla wysokiego obciążenia, które w tym magazynie jest i będzie, jest idealnym rozwiązaniem Fortedur 1030.

dyrektor UAB „Betono apsaugos sistemos“, Wilno

Wybrane referencje

Kto nam zaufał

fortemix_logo_tondach
fortemix_logo_stihl
fortemix_logo_skanska
fortemix_logo_leroy-merlin
fortemix_logo_kaufland
fortemix_logo_ikea
fortemix_logo_hyundai-hysco
fortemix_logo_den-braven
DHL_Logo